فهرست بستن

شرکت مهر پارسی خود را متعهد به تضمین کیفیت کالا در طول مدت ضمانت می داند.

در این راستا شرکت متعهد است هر گونه نقض احتمالی در کیفیت پارچه، آستری دوخت، چاپ، زیپ و دسته که در تولید رخ داده باشد را برطرف نماید.

خسارت ناشی از برخورد با اشیا برنده، استفاده غیر مناسب، سقوط از ارتفاع و کشیده شدن بر روی زمین، شستشو با مواد پاک کننده شیمیایی نامناسب شامل ضمانت نمی شود.

خسارت ناشی از بی مبالاتی خدمه شرکت های مسافرتی در سفرهای هوایی و زمینی، شامل ضمانت نمی شود، در صورتیکه چمدان شما در حمل و نقل آسیب ببیند، لطفا هنگام دریافت بار از خدمات بار شرکت هواپیمایی یا حمل و نقل شکایت خود را به همان شرکت  اعلام و درخواست خسارت نمایید.

چمدان‌های گابل از تاریخی که خریداری می شوند دارای گارانتی 3 الی 10 ساله می باشند که بر روی تگ کالا مشخص است. این مدت برای سایر محصولات گابل 3 ماه می‌ باشد.

گارانتی شامل ایرادهای واضح در تولید کالا می‌ باشد که مشخصاً امکان استفاده معمول از کالا را از مصرف کننده سلب می‌ کند.

ایراد در دسته، زیپ، چرخ، قفل، ترولی و دوخت کالا که از تولید ناشی شده باشد، شامل گارانتی خواهد بود.

لازم به ذکر است: کالای مشکل دار تعمیر و یا در صورت عدم امکان تعمیر، تعویض خواهد شد. در صورتیکه کالای مورد گارانتی نیاز به تعویض داشته باشد و شرکت کالای جایگزین مذکور را موجود نداشته باشد، کالای مشابهی را به خریدار تحویل خواهد نمود.

مواردی همچون افتادن، سوختن، رطوبت زیاد، حرارت زیاد، دزدی، استفاده نادرست، تعمیرات خودسرانه و غیر تخصصی کالا، فرسودگی طبیعی در طول زمان در اثر استفاده از کالا، آسیب آگاهانه مصرف کننده به کالا وخسارت هایی از این قبیل، شامل گارانتی نمی‌باشد.

برای اطلاع دقیق از نحوه خدمات گارانتی با شماره تلفن 88614063-021 داخلی 117 تماس حاصل فرمایید.

برای استفاده از خدمات گارانتی همراه داشتن فاکتور خرید الزامی است.